Kwiaciarnia

Wiązanka pogrzebowa

Obecnie posiadamy własną kwiaciarnię która jest w stanie wykonać na zamówienie wieńce bądź wiązanki pogrzebowe. W swoim asortymencie posiada również znicze, kwiaty żywe, kwiaty sztuczne, środki do ochrony pomników, ziemię ogrodową  itp.

Dzięki temu, iż posiadamy produkcję wieńców i wiązanek mogą Państwo na miejscu podczas załatwiania formalności pogrzebowych zamówić własną bądź zaproponowaną przez nas kompozycję. Na życzenie kwiaty są dostarczane przez naszych pracowników bezpośrednio do miejsca organizacji ceremonii pogrzebowej (cmentarz, kościół, dom itp).
Mają również Państwo pewność, iż przygotowane przez nas wiązanki bądź wieńce są świeże i robione przez wykwalifikowanych florystów, którzy na co dzień zajmują się tego rodzaju uroczystościami.
Proponowane przez nas ceny na tego typu usługi są dzięki temu konkurencyjne w stosunku do innych firm nie posiadających własnych kwiaciarni.
PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA WIĄZANKI I STROIKI. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA USŁUGI ZŁOŻENIA WIĄZANKI NA GROBIE BLISKICH PRZEZ NASZEGO PRACOWNIKA.

TOP